Serwis klimatyzacji - Warszawa

Każde urządzenie mechaniczne wymaga odpowiedniej konserwacji. Ta zasada dotyczy również klimatyzacji, która w procesie chłodzenia powietrza wydziela dużą ilość wilgoci, a to sprzyja rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia człowieka grzybów i bakterii. Jeśli zdarzy się nieoczekiwany wyciek freonu, może dojść do zatarcia sprężarki, której koszt naprawy jest porównywalny z zakupem nowego klimatyzatora. Dlatego bardzo istotne jest wykonanie przynajmniej dwa razy w roku, zarówno przed sezonem, jak i po jego zakończeniu, przeglądu sprzętu klimatyzacyjnego.

Naprawa klimatyzacji domowej - Warszawa

Taki serwis klimatyzacji (w budynkach), daje nam gwarancję, że nasze urządzenie zostanie całościowo oczyszczone, począwszy od wlotów i wylotów powietrza, kanałów i przewodów poprzez filtry znajdujące się w naszym klimatyzatorze. Regularne uzupełnianie freonu oraz czyszczenie innych składowych urządzenia spowoduje, że nasz sprzęt będzie nam służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Mając na uwadze te wszystkie aspekty, oferujemy naszym klientom profesjonalny serwis klimatyzacji. Nasze usługi są kierowane nie tylko do właścicieli przedsiębiorstw, ale także do klientów indywidualnych, którym zależy na sprawnym chłodzeniu pomieszczeń. Wykwalifikowani pracownicy w pełni profesjonalnie zadbają o wszystkie urządzenia, przeprowadzając przeglądy, uzupełniając freon lub wykonując czyszczenie wszystkich części instalacji. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące serwisu klimatyzatorów.

Nasz serwis kompleksowo zadba o Twój klimatyzator, abyście mogli Państwo cieszyć się zawsze chłodnym i czystym powietrzem w upalne dni. Zajmujemy się także konserwacją systemów wentylacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.