Montaż klimatyzacji — Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty montażu klimatyzacji w mieszkaniu. Montaż wykonywany jest przez wykwalifikowaną kadrę instalatorów, którzy posiadają wszystkie przewidziane prawem uprawnienia i szkolenia, a przede wszystkim bogate doświadczenie w branży. Działamy na terenie Warszawy oraz innych miast województwa mazowieckiego. Przekonaj się sam, dlaczego warto podjąć z nami współpracę!

Fachowy montaż klimatyzacji — województwo mazowieckie

W naszej firmie pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy, pochodzącym wyłącznie od renomowanych producentów, a to wszystko dla zapewnienia najwyższego zadowolenia obsługiwanych przez nas Klientów. Oferujemy montaż takich urządzeń jak klimatyzator Gree, Toshiba czy Mitsubishi. Montaż klimatyzacji w mieszkaniu odbywa się na podstawie projektu [nieznany1] Klienta lub przygotowanego przez naszych projektantów. Jeśli więc mieszkasz w Warszawie bądź okolicach, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Klimatyzacja w Twoim domu — montaż niezawodnych rozwiązań

Koszt montażu urządzeń klimatyzacyjnych szacowany jest indywidualnie w zależności od warunków w planowanym miejscu instalacji urządzenia. W przypadku zamówienia przez osobę fizyczną usługi montażu do zakupionego w tym samym czasie klimatyzatora, wysokość podatku VAT wyniesie 8%. W celu otrzymania wyceny montażu klimatyzacji zapraszamy do kontaktu. Wycena w Abaklim jest zawsze bezpłatna. Zapewniamy najwyższy standard montażu klimatyzacji kanałowej i nie tylko. Przekonaj się sam!